Leczenie osteopatyczne

Leczenie osteopatyczne w naszym gabinecie osteopatii i fizjoterapii skoncentrowane jest na odnalezieniu przyczyny powstałych dolegliwości oraz ich usunięciu poprzez manualną pracę z ciałem pacjenta. 

Każda wizyta trwa od 30 do 45 minut, a ich ilość zależy od stanu zdrowia pacjenta. Leczenie najpopularniejszych dolegliwości obejmuje najczęściej od 2 do 4 wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Na wizytę należy ubrać wygodne ubranie lub bieliznę.

Osteopatia opiera się na pracy z ciałem, a w trakcie wizyty terapia osteopatyczna może być przeprowadzana w rejonie niekoniecznie związanym z miejscem występowania bólu.

Zgodnie z naszą filozofią pracy każda wizyta powinna wywoływać pozytywne zmiany w ciele Pacjenta.

W większości popularnych dolegliwości leczenie obejmuje od 2 do 4 wizyt, zaś efekty zauważalne są już nawet po pierwszej wizycie.

Osteopatia stwarza możliwość pracy z różnymi tkankami w ciele. Dzięki temu efekty terapii mogą być natychmiastowe lub widoczne dopiero po upłynięciu kilku dni.

Nie świadczy to jednak o złej skuteczności przeprowadzonej terapii osteopatycznej.

Udając się na wizytę do naszego gabinetu nie potrzebujesz kompletu wyników badań.

Osteopatia w znacznym stopniu opiera się na badaniu i diagnostyce osteopatycznej, dzięki czemu terapeuta jest w stanie samodzielnie ocenić ogólny stan zdrowia Pacjenta.

Jeśli jednak posiadasz aktualne badania – zabierz je ze sobą. Mogą okazać się pomocne w czasie przeprowadzania wywiadu.

Tak. Udając się na wizytę możesz zaparkować samochód bezpośrednio pod gabinetem. Dostępnych jest wiele miejsc parkingowych.
Nasz prywatny gabinet osteopatii i fizjoterapii w Katowicach nie świadczy usług w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Umów wizytę