GABINET
KOTLORZ

Osteopatia
Fizjoterapia
Masaż

“Każda zmiana w zdrowiu ma przyczynę, a przyczyna swoją lokalizację. Zadaniem osteopaty (lekarza) jest zlokalizowanie i jej usunięcie (przyczyny), pozbycie się choroby i uzyskanie zdrowia”

— A.T. Still  “Osteopathy Research and Practice”

O Nas

Kotlorz Osteopatia, Fizjoterapia, Masaż

Gabinet powstał w 2017 roku. Od tego czasu nieustannie służy Pacjentom, ułatwiając im  powrót do zdrowia. Stale się rozwijamy i obecnie w ramach zespołu prowadzimy terapię dzieci, dorosłych oraz z zakresu uroginekologii. 

W gabinecie świadczymy usługi osteopatii, fizjoterapii i masażu relaksacyjnego. Dzięki możliwości doboru specjalisty staramy się aby terapia odpowiadała konkretnym potrzebą Pacjenta. Takie podejścia pozwala maksymalnie skrócić czas leczenia oraz jeśli jest taka konieczność wspierać Pacjenta w ramach profilaktyki. 

Przyjmujemy Pacjentów z dolegliwościami w stanie ostrym oraz przewlekłym. Pracujemy z problemami które zaczęły się ‚samoistnie’ oraz z tymi które są konsekwencją przebytych urazów i operacji. Pacjentów którzy maja wątpliwości czy mogą uzyskać u Nas pomoc prosimy o kontakt telefoniczny. 

Nasz zespół

Opinie

DOSKONAŁA
27 opinii na
Kasia Sakiewicz
Kasia Sakiewicz
2024-05-17
Do Pana Mateusza Kotlorza trafiłam jakieś 8 lat temu, unieruchomiona w odcinku lędźwiowym, po kilku wizytach u różnych fizjoterapeutów, bez widocznych oznak poprawy. Ból nie pozwalał mi siedzieć, chodzić, każdy ruch był bolesnym wyzwaniem, co przy trójce dzieci, intensywnym trybie życia i wymagającej pracy zawodowej, stanowiło ogromny problem. Wtedy wydawało mi się, że tak młody człowiek nie może być specjalistą, tym bardziej skutecznym. Tymczasem, po raz pierwszy otrzymałam pełną informację o tym, co może być przyczyną moich dolegliwości, w jaki sposób będzie trzeba pracować, z jaką częstotliwością i co powinnam zrobić, żeby te dolegliwości ustąpiły. Pełen profesjonalizm. Po kilku wizytach znów byłam w formie i wiedziałam, że w razie problemów będę wracała już tylko tutaj. Pan Mateusz wielokrotnie, szybko i sprawnie wyciągał mnie i wiele osób, którym poleciłam to miejsce, z bólowych tarapatów. Dziś znów, również, po dosłownie kilku wizytach, pozbyłam się kolejnej dolegliwości bólowej, łokcia tenisisty. Za każdym razem jestem zdumiona zawrotnym tempem, w jakim Pan Mateusz jest mi w stanie pomóc. Podsumowując: profesjonalizm, szybka pomoc w bólu, umiarkowana cena, świetny kontakt z terapeutą, przyjazna atmosfera, przyjemny gabinet, pełen pakiet informacji o przebiegu terapii, dobry dojazd, parking pod samym gabinetem - jednym słowem, świetne miejsce. Bardzo polecam
Katarzyna Stokłosa
Katarzyna Stokłosa
2024-04-23
Pierwsze wrażenie bardzo dobre ! Specjalista konkretny , bez lania wody. Już po pierwszej wizycie odczułam ulgę ! ☺️ Na pewno powrócę i z czystym sumieniem mogę polecić znajomym i niedecydowanym 😊!
Justyna Paja
Justyna Paja
2023-12-27
Goraco polecam
daria
daria
2023-09-12
Świetny specjalista wiedzący jak wykorzystać wiedzę która posiada. Polecam z całego serca Mam 2 miesięcznej Mai
Kornelia Kuźnia
Kornelia Kuźnia
2023-04-02
Śmiało mogę polecić, pomocna i skuteczna terapia.
Krystyna Kieres
Krystyna Kieres
2022-09-15
Takie powinny być wizyty dla zdrowia. Bardzo dobra atmosfera i realna pomoc. Gorąco polecam
Sabina Włocka-Burdzik
Sabina Włocka-Burdzik
2022-01-14
Pełen profesjonalizm, trafna diagnostyka i skuteczne działanie. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy zdrowotne.
Aleksandra Kołodziej
Aleksandra Kołodziej
2021-10-10
Dałabym i 6 gwiazdek :) Pan Mateusz jest osteopatą nie tylko z zawodu, ale i z powołania. Realnie czuć, że praca jest jego pasją i poza ogromną wiedzą i doświadczeniem wkłada w nią również serce. Sprawia, że pacjent w gabinecie czuje się swobodnie i bezpiecznie. Co najcenniejsze zbiera dokładny wywiad i każdy przypadek traktuje podmiotowo, dobierając techniki terapii indywidualnie, a nie wg sztywnych schematów. Wyróżnia go również to, że po wykonanej pracy tłumaczy co i dlaczego robił oraz edukuje jak zapobiegać dolegliwościom na przyszłość. Swoimi rękami naprawdę praktykuje pomaganie ludziom. Z czystym sumieniem polecam!

Zobacz galerię